<span itemprop="name">پرسشنامه راهکارهای توسعه آموزش ضمن خدمت الکترونیک</span>

آموزش ضمن خدمت الکترونیکی: فرآیند اكتساب نظام‌دار مهارت‌ها، قوانين و نگرش‌هايي است كه منجر به بهبود عملكرد افراد در محيط كار مي‌شود. آموزش ضمن خدمت فرآیندي است که در طول خدمت جهت بهتر کردن راندمان کاري یک کارمند و براي افزایش بهره­وري یک شرکت یا سازمان صورت می­گیرد، که به نوبه خود می­تواند، تأثیرات مطلوبی روي توانایی و مهارت شغلی کارکنان و قبول مسئولیت بیشتر و مستمر در آینده و کسب شرایط بهتر براي افراد در محل کارشان بگذارد. با گسترش تکنولوژی­ های نوین آموزشی نسل ­های جدید آموزش­ ها مبتنی بر رایانه یعنی یادگیری الکترونیکی در خدمت سازمان­ ها قرار گرفتند، این آموزش­ ها مزایایی همچون دسترسی در هر زمان و مکان، کاهش هزینه­ ها، انعطاف پذیری و امکان هماهنگی با مسئولیت­ های شغلی خواهند داشت(یاوری، 1399).

بررسی اثر بخشی دوره­ های آموزشی الکترونیکی از جمله موضوعاتی است که تمام سازمان­ها باید به آن توجه کنند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ از سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی برای یادگیری کارکنان خود استفاده می‌کنند. آیا آموزش الکترونیکی بدون توجه به مولفه ­ها و ویژگی­ های آن می­تواند منجر به اثر بخشی آموزش­ها به ویژه آموزش­های سازمانی شود یا با همان رویکرد و نگاه آموزش حضوری سنتی، سعی می­ شود آموزش­ های الکترونیکی را طراحی، برنامه ریزی و راهبری نمایند و سیاست و راهبرد مشخصی در آموزش الکترونیکی نداشته باشند(رمضانی اردی و همکاران،1397).

مشخصات

پرسشنامه راهکاری های توسعه آموزش ضمن خدمت الکترونیک: پرسشنامه راهکارهای توسعه آموزش ضمن خدمت الکترونیک توسط یاوری (1399) طراحی و اعتباریابی شده است، پرسشنامه شامل 20 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد، پرسشنامه توسط یاوری (1399) اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  7صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 20گویه

تفکیک ابعاد: ندارد
شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی : دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی :  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0