<span itemprop="name">پرسشنامه موفقیت مدیریت منابع انسانی الکترونیک رحمتی</span>

موفقیت مدیریت منابع انسانی الکترونیک: برنامه­ ریزی، اجرا و بکارگیری فناوری اطلاعات برای اتصال و پشتیبانی حداقل دو شخص یا دو دسته در جهت انجام دادن فعالیت­ های مشترک مربوط به منابع انسانی تعریف شده است(استرومییر، 2007). مدیریت منابع انسانی الکترونیک به عنوان ” راهی برای اجرای استراتژی­ ها ، خط مشی­ ها و شیوه های منابع انسانی در سازمان­ها از طریق یک پشتیبان هدایت شده و اگاه با استفاده کامل از کانال­های مبتنی بر فناوری وب ” تعریف شده است(رائول و همکاران، 2004). دهه­ های اخیر، فناوری تاثیر چشمگیری بر فرآیندها و موفقیت مدیریت منابع انسانی الکترونیک داشته است. برای مثال، فناوری (بویژه شبکه وب جهانی) کمک کرده است تا فرآیندهای منابع انسانی از قبیل برنامه ­ریزی، استخدام، انتخاب، مدیریت عملکرد، جریان کار و جبران خدمات تعدیل شوند. این سیستم ­های جدید، متخصصان منابع انسانی را در جهت ارائه خدمات بهتر برای تمام سهامداران( مثل متقاضیان، کارمندان و مدیران) توانمند ساخته و بار اداری را در این زمینه کاهش می­دهند(دوهلیوهن و مارلر، 2005).

مشخصات

پرسشنامه موفقیت مدیریت منابع انسانی الکترونیک: پرسشنامه موفقیت مدیریت منابع انسانی الکترونیک توسط رحمتی (1393) طراحی و اعتباریابی شده است، این پرسشنامه شامل 12 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد، پرسشنامه چهار بعد مبتنی بر کاربر بودن، ایجاد ارزش برای کسب و کار، فرایندهای داخلی و آمادگی برای آینده را مورد سنجش قرار می دهد، این پرسشنامه توسط پژوهشگر در طول فرایند تحقیق اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  11صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 12گویه

تفکیک ابعاد: دارد
شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی : دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی :  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0