<span itemprop="name">پرسشنامه رایگان یادگیری سازمانی نیفه</span>

یادگیری سازمانی: یادگیری سازمانی کوششی برنامه­ ریزی شده در سرتا­سر سازمان توسط مدیزان سطوح بالا و حتی کارشناسان ارشد کارگردانی می­شود(رمضان و حسنوی، 1390).چشم انداز مشترک: ایجاد حس پایبندی در گروه با خلق تصویری مشترک ازآینده­ا­ی که در پی آن هستیم(سنگه، 1387). فرهنگ سازمانی: شامل ارزش­ها، ویژگی­ها، رفتار­ها و عملیات اعضای سازمان می­ باشد (فیلیپس و راپر، 2009). کار و یادگیری تیمی: ایجاد و انتقال مهارت­های گفتگو و تفکر جمعی، به گونه­ ای که افراد بتوانند به راحتی به سطحی از آگاهی و توانایی برسند(سنگه، 1387).اشتراک دانش: به اشتراک گذاشتن و توزیع دانش، انتقال سازمانی و فن­آورانه­ ی داده ­ها، اطلاعات را در بر­می­گیرد(مارکوارت 2002).تفکر سیستمی: راهی برای اندیشیدن و زبانی برای تشریح و درک روابط متقابل شکل­ دهنده رفتار سیستم­ ها (سنگه، 1388). رهبری مشارکتی: داشتن احساس شراکت کارکنان است. توسعه ­ی شایستگی ­های کارکنان : مجموعه­ ای از دانش­، مهارت­ها قابل سنجش و مشاهده که در موفقیت یک شغل سهیم هستند(خانعلیزاده و همکاران، 1389).

مشخصات

پرسشنامه­ ی یادگیری سازمانی نیفه: پرسشنامه یادگیری سازمانی توسط نیفه که در سال (2001) تدوین شده است استفاده گردید. پرسشنامه یادگیری سازمانی دارای هفت بعد چشم انداز مشترک، فرهنگ سازمانی، کار و یادگیری تیمی، اشتراک دانش، تفکر سیستمی، رهبری مشارکتی و توسعه ­ی شایستگی­ های کارکنان می­ باشد و داری 33 سوال است. این پرسشنامه در پژوهش چگنی(1392) اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  11صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 33گویه

تفکیک ابعاد: دارد
شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی: دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی:  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0