<span itemprop="name">پرسشنامه رایگان کارآفرینی سازمانی هیل</span>

کارآفرینی سازمانی: کارآفرینی سازمانی، یک رویکرد استراتژیک است که باز تولید محصولات، فرایندها، خدمات، استراتژی ها یا حتی کل سازمان را در بر می گیرد. بدین ترتیب، کارآفرینی سازمانی از طریق ایجاد و  بهره گیری مداوم از منابع جدید دانش از مزیت رقابتی سازمان حمایت می کند. بنابراین، کارآفرینی سازمانی، می تواند تاثیر چشم گیری بر عملکرد سازمانی داشته است و این خود ناشی از اثرات سرمایه فکری است(شائمی و همکاران، 1386: 33). کارآفرینی، به عنوان موثرترین بحث در قدرت اقتصاد جهانی و تاریخ اجتماعی(کوراتکو، 2005: 579)، فرایند ابتکار و نوآوری و ایجاد کسب و کارهای جدید در شرایط مخاطره آمیز از طریق کشف فرصت ها می باشد(براتی مارنانی و همکاران،1385: 42)، به تعیبر دیگر فراگرد شکار فرصت ها به وسیله افراد بدون در نظر گرفتن منابع موجود در اختیار آنها است(رضائیان، 1390: 41). کارآفرینی سازمانی یک ساختار چند بعدی متشکل از عناصر شناسایی فرصت، انعطاف پذیری سازمانی و توانایی سازمان در اندازه گیری تشویق و پاداش به خلاقیت و نوآوری، ریسک پذیری و پیشگامی است(ابراهیم پور و همکاران، 1389: 24).

مشخصات

پرسشنامه استاندارد کارآفرینی سازمانی: پرسشنامه توسط هیل(1996) طراحی و اعتباریابی شده است. پرسشنامه شامل شش بعد افعال سازمانی، نگرش فردی، انعطاف سازمان، وضعیت پاداش، رهبری کارآفرینانه، فرهنگ کارآفرینانه می باشد که شامل 48 سوال  بسته پاسخ می باشد. این پرسشنامه در پژوهش محمدی(1397) اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  9صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 48گویه

تفکیک ابعاد: دارد

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی: دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی:  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0