<span itemprop="name">پرسشنامه وفاداری مشتریان آلبرت کارآنا</span>

وفاداری مشتریان:  وفاداری را به عنوان «یک رفتار برنامه ریزی شده (غیر تصادفی)، پاسخ رفتاری (خرید) صورت گرفته در طول زمان، بوسیله برخی از تصمیم گیری ها، با توجه به یک یا چند گزینه موجود از مجموعه ای از برندهای همانند، و بعنوان فعالیتی از یک فرآیند روانی (مثل تصمیم گیری یا ارزیابی)» توصیف می کنند(مگ مالین و گیلمور، 2008)، وفاداری رفتاری: در رويكرد رفتاري معيار وفاداري، رفتار مشتريان بوده و كانون توجه روي تكرار رفتار خريد به عنوان يک شاخص وفاداري متمركز است. رويكرد رفتاري بر اين نكته تاكيد دارد كه وفاداري به سازمان، پديده ای به شكل همه يا هيچ نيست بلکه  بايد به صورت پيوستاري در نظر گرفته شود كه از وفاداری كامل تا بي تفاوتي كامل به سازمان را شامل مي شود (حقیقی و اکبری، 1390).وفاداری نگرشی: در رویکرد نگرشی وفاداری مشتري به عنوان يك نگرش تعريف مي شود. بر این اساس، تشريح رفتار واقعي مصرف كننده به تنهايي كافي نيست، بلكه انجام يك تجزيه و تحليل و ارائه توضيحي روشن از اين مفهوم، نيازمند در نظر گرفتن ساختار نگرشها و عملكرد مصرف كننده است(مرادی، 1389).

مشخصات

پرسشنامه وفاداری مشتریان: پرسشنامه  توسط آلبرت کارآنا (2002) طراحی و اعتباریابی شده است، این پرسشنامه شامل 12 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد، پرسشنامه دو بعد وفاداری رفتاری و وفاداری نگرشی را مورد سنجش قرار می دهد، پرسشنامه در پژوهش فلاح(1392) اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  11صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 12گویه

تفکیک ابعاد: دارد
شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی: دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی و خارجی:  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0