<span itemprop="name">پروتکل آموزشی خود دلگرم سازی مادران مبتنی بر رویکرد آدلر- درایکورس</span>

خود دلگرم سازی :  بخشی از فرآیند دلگرم سازی است که عبارت است از آموختن انرژی دهی به خود درجهت تلاش برای بهبود شرایط و کمال، درعین حال ارزش قائل شدن برای خود در مقام انسان، تأکید برنقاط قوت خود و ارزش قائل شدن برای تلاش‌های خود است(واتس و گارزا، 2008). فرآیند دلگرمی یکی از جنبه‌های بسیار مهم درمان آدلری است و آن را یک جنبه‌ی تعیین کننده در پرورش و رشد انسان تلقی می‌کنندکه کمک می‌کند تا یک محیط خوش‌بینانه، قدرت دهنده و رشد دهنده برای مراجعان ایجاد شود (دوبا و واتس،2008). هدف افزایش اعتماد به نفس کودک است و اینکه به او بفهمانیم همان‌طور که هست خوب است نه همان طور که باید باشد. زمانی که والدین به کودک دلگرمی بدهند، شجاعت کسب می‌کند(علیزاده و سجادی،1389).

مشخصات

خود دلگرم سازی: محتوای مداخله خود دلگرم سازی مادران مبتنی بر رویکرد آدلر- درایکورس می باشد، این مداخله در قالب 10 جلسه طراحی شده است، جلسه اول: آشنایی اعضای با هم دیگر و تبیین اهداف پژوهشی. جلسه دوم: آشنایی والدین با سبک‌های فرزندپروری. جلسه سوم: آشنایی با اهدف نادرست رفتار در نوجوانان. جلسه چهارم:آشنایی با راه‌های مواجهه‌ی مؤثر با اهداف نادرست رفتار کودکان. جلسه پنجم: آشنایی با مهارت‌های ارتباطی مؤثر با کودکان.جلسه ششم: دلگرم سازی و بالا بردن عزت نفس. جلسه هفتم: ارتباط،گوش دادن. جلسه هشتم: ابراز احساس. جلسه نهم: رشد مسئولیت، نتایج طبیعی و منطقی آن. جلسه دهم: جمع بندی و نتیجه گیری

تعداد صفحات:  23صفحه فایل WORD

معرفی ابزار: دارد
شیوه اجرا: دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

تعداد جلسات به تفکیک: به تفصیل وجود دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0