<span itemprop="name">پرسشنامه رهبری هوشمند از مجلسی</span>

رهبری هوشمند: رقابت جهانی و انتظارات جوامع در حال تحول، نیاز به مدیریت جدیدی را مطرح می کند(هارتنل و همکاران، 2016). یکی از رویکردهایی که به تازگی مورد توجه صاحب نظران حوزه مدیریت قرار گرفته رهبری هوشمند است(سیدانمانکا، 2005). بنابراین با توجه به تئوری های رهبری در الگوهای جدید سعی بر آن است که از زاویه خلاق و هوشمند به پدیده رهبری نگریسته باشد (نورعلیزاده و حاجیوند، 1387).

رهبری هوشمند یک تبادل نظر بین رهبر و پیروان در موقعیت خاص می باشد که به یاری همدیگر برای رسیدن به یک بینش مشترک به طور اثربخش فعالیت می کنند. این فرایند در یک سیستم و سازمان مشخص با ارزش ها و فرهنگ مشارکتی روی می دهد که محیط کلان صنعتی و اجتماعی بر آن نیز تاثیر گذار است (طاوسی، 1393). رهبری هوشمند شرکت را در شناسایی راه حل های جدید برای حل مشکلات گوناگون که در حال حاضر با آن مواجه هستند کمک می کند و با تلقیق مدیریت و رهبری کارهای نامفهوم و بی معنا تبدیل به کارهای با معنا و هدفمند می گردد و به آنها نیرو و انرژی می بخشد(سیدانمانلاکا، 2005).

مشخصات

پرسشنامه رهبری هوشمند: پرسشنامه رهبری هوشمند توسط مجلسی (1400) طراحی و اعتباریابی شده است، پرسشنامه شامل 30 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد، پرسشنامه شش بعد رهبری عقلایی، رهبری هیجانی، رهبری تیمی، رهبری عمل گرا، رهبری معنوی، رهبری دانش را مورد سنجش قرار می دهد، پرسشنامه توسط مجلسی (1400) اعتباریابی شده است.

تعداد صفحات:  11صفحه فایل WORD

تعداد گویه ها: 30گویه

تفکیک ابعاد: دارد
شیوه نمره گذاری: دارد

روایی در مطالعات مختلف داخلی : دارد
پایایی در مطالعات مختلف داخلی :  دارد

تعاریف نظری و عملیاتی: دارد

منابع: دارد

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی بوبوک از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Email: bobook.team@gmail.com

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0