پرداخت وام ۲۰۰ میلیون ریالی به دانشجویان/ حافظان قرآن در اولویت دریافت وام قرض‌الحسنه

پرداخت وام ۲۰۰ میلیون ریالی به دانشجویان/ حافظان قرآن در اولویت دریافت وام قرض‌الحسنه

رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: تفاهم نامه همکاری با یکی از بانک‌ها برای اعطای تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه به دانشجویان منعقد شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم انعقاد تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک عامل با هدف پرداخت شهریه و کاهش هزینه‌های تحصیل به منظور پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان اظهار کرد: دانشگاه پیام نور گستردگی زیادی در کشور دارد و در تمام مقاطع دانشجویانی دارد که مشغول تحصیل هستند؛ در این بین بخشی از هزینه درس‌ها که به صورت شهریه اخذ می‌شود باعث فشار اقتصادی به خانواده‌ها خواهد شد و به همین دلیل در تلاش هستیم تا این فشار را کم کنیم.

وی بیان کرد: دانشجو هیچ دغدغه‌ای در خصوص شهریه نباید داشته باشد و به کمک این وام می‌تواند کل شهریه را به صورت فرض الحسنه و با کارمزد ۱،۰۴ دریافت کند و بدون دغدغه‌ای هر ترم می‌تواند وام دریافت کند و تمام انرژی خود را می‌تواند روی آموزش بگذارد.

زمانی گفت: اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه است که حدود ۱۰ هزار کارمند داریم که می‌تواند از این تسهیلات استفاده کنند؛ بحث فرهنگی هم در این تفاهم نامه داریم که به افرادی حافظان قرآن نیز وام خواهیم داد.

رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: تفاهم نامه همکاری به منظور اعطای تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه به دانشجویان منعقد شده است.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه به دانشجویان معرفی شده از سوی دانشگاه پیام نور با بانک عامل طبق شرایط تفاهم نامه ضوابط جاری بانک و به میزان کلیه ترم‌های مجازی اعلامی توسط دانشگاه پرداخت می‌شود.

زمانی بیان کرد: هر یک از دانشجویان متقاضی می‌توانند در صورت معرفی کتبی از سوی دانشگاه پیام نور به شعب این بانک مراجعه کرده و طبق ضوابط بانک و با توجه به مبلغ تایید شده از سوی دانشگاه، تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: تسهیلات ارائه شده بر مبنای عقد قرض الحسنه و با کارمزد کمتر از ۴ درصد بر اساس مانده بدهی سالانه برای هر دانشجو محاسبه می‌شود.

وی گفت: مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی حداکثر ۴۸ ماهه و به ازا هر سال تحصیلی حداکثر ۱۲ قسط مطابق با مقطع تحصیلی و اعلام دانشگاه است.

منبع:سایت خبر نگاران جوان

12 تیر 1398

شبکه پژوهشی بوبوک در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی خود از طریق راه های ارتباطی زیر پذیرای نظرات سازنده شما می باشد.

Site: www.bobook.ir

Phone number: 09194448186 – 09059793565

Telegram number: 09059793564

Telegram Channel: https://t.me/bobookir

Instagram:bobook.ir

Email: bobook.team@gmail.com

Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0